Зниклого у горах актора Джуліана Сендза знайдено мертвим

Зниклого у горах актора Джуліана Сендза знайдено мертвим

Експертиза підтвердила загибель зірки.

Відомого британського актора та номінанта на «Оскар» Джуліана Сендза, який зник у горах 13 січня, знайшли мертвим після п'яти місяців пошуків.

Тіло знаменитості пошукова група виявила в районі гори Болді в горах Сан-Габріель у Каліфорнії. Після проведення експертизи у Департаменті шерифа Сан-Фернандо підтвердили, що рештки належать Сендзу, пише видання People. 

«Процес ідентифікації тіла, знайденого на горі Болді 24 червня 2023 року, завершився, і було встановлено, що це 65-річний Джуліан Сендз з Північного Голлівуду. Причина смерті все ще з'ясовується, ми в очікуванні подальших результатів аналізів. Ми хотіли б висловити подяку всім волонтерам, які невтомно працювали над пошуком пана Сендза», — йдеться в заяві Департаменту. 

Нагадаємо, що номінант премії «Оскар»  був оголошений зниклим безвісти 13 січня близько 19:30 під час походу в горах Сан-Габріель у Каліфорнії. Пошуки актора суттєво ускладнилися через погіршення погодних умов в регіоні. Для пошуку Сендза були задіяні чисельні наземні та повітряні групи. 

Брат актора ще у січні заявив про те, що вже попрощався з Джуліаном, але дуже сподівався на його повернення.

Вам может также понравиться...