Їх переплутали в пологовому будинку: 68-річні чоловіки виявили помилку після тесту ДНК

Їх переплутали в пологовому будинку: 68-річні чоловіки виявили помилку після тесту ДНК

Канадський метис у похилому віці дізнався, що насправді народився українцем.

Двоє 68-річних канадців після проведення аналізів ДНК виявили, що їх поміняли при народженні в 1955 році у пологовому будинку в провінції Манітоба. Це відкриття викликало велике замішання в обох, оскільки один з них виховувався у поселенні метисів, а інший — в українській католицькій родині. Усе своє життя вони помилялися щодо свого походження.

Цю неймовірну історію, схожу на сюжет мелодрами чи комедії, розповідає The New York Times.

Річард Бове, який був рибалкою та бізнесменом, отримав у подарунок від своєї старшої доньки у 2020 році тест ДНК і, коли пройшов його, був неймовірно здивований тим, що в його родині є українці, поляки та євреї-ашкеназі (вихідці з Європи). Усе життя він вважав себе наполовину французом, наполовину індіанцем і він виріс зі своїми дідусем і бабусею в дерев’яному будинку в поселенні метисів.

Приблизно в той самий час Едді Амброуз зруйнував свою особистість тим самим генетичним тестом. Він виріс на українських народних піснях, відвідував меси в греко-католицькій церкві та любив вареники, але зовсім не був українцем, а метисом.

Після першого контакту через веб-сайт тесту та місяців електронних листів та телефонних дзвінків пан Бове та пан Амброуз два роки тому дійшли висновку, що їх поміняли при народженні.

Вам может также понравиться...