Відомий співак скасував тур США і Канадою та повертається воювати на фронт

Відомий співак скасував тур США і Канадою та повертається воювати на фронт

Євген Галич за наказом військового керівництва зобов'язаний повернутися на передову.

Фронтмен гурту O.TORVALD Євген Галич повідомив про скасування виступів колективу у США й Канаді, де вони мали дати благодійні концерти разом із гуртом «Друга Ріка».

Галич записав відеозвернення, в якому зазначив, що за наказом військового керівництва мусить повернутися до України і вирушити на передову. Як відомо, від початку повномасштабної війни музикант вступив до лав ЗСУ.

«Я неодноразово наголошував, говорив про те, що поки в країні йде війна і діє військовий стан, я першою чергою військовий. А далі вже артист і музикант. Так сталося, що я не зможу відвідати тур США і Канадою разом із гуртом «Друга Ріка». Ситуація в країні змінюється щодня, і наразі ситуація така, що на вимогу свого військового керівництва я маю повертатися до України», — сказав у відео Галич.

Він зазначив, що концерти «Другої Ріки» відбудуться, як і планувалося. Музикант закликав ходити на благодійні концерти, донатити й допомагати Україні.

Нагадаємо, раніше Євген Галич, який служить у ЗСУ, розповів, на які гроші живе та як утримує дружину і двох маленьких дітей, які наразі перебувають за кордоном.

Вам может также понравиться...