Український дизайнер створив парадну форму для учасників Європейських ігор

Іван Фролов, український дизайнер, який створював образи для Tvorchi на Євробаченні розробив парадну форму для Національної збірної команди України на Європейських іграх-2023.

Деталі

Презентація форми відбулася в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа». Майбутні учасники Європейських ігор представили парадну та спортивну форму.

Комплект парадної форми для чоловіків-спортсменів складається з блакитного поло або футболки з чорними рукавами, що має жовту та блакитну блискавки та чорні штани.

Жіночий комплект — блакитно-чорна футболка, чорний пояс та блакитна спідниця-брюки. Окремим аксесуаром є шовкова хустка із принтами з українською символікою, які розробив український художник Вова Воротньов.

Головним елементом нової форми є один із ключових символів бренду FROLOV – анатомічне жовто-блакитне серце FROLOVHEART. На одязі спортсменів воно доповнене картою України.

Нам було важливо створити мінімалістичну та витриману парадну форму. Серця на формі виконані в чотирьох техніках, включаючи аплікацію, гладь, татамі та стібкові шви. На змаганнях у різних країнах світу наші спортсмени завжди мають Україну в серці, і головною метою для нас стало яскраво це відобразити, – прокоментував дизайнер.

Іван Фролов відомий дизайнер не лише в Україні, а й у всьому світі. Він займається створенням одягу з 14 років. У 2015 році заснував свій бренд FROLOV. Він став наймолодшим українським дизайнером, який взяв участь в Ukrainian Fashion Week. Вбрання українського дизайнера також обирають світові зірки.

Вам может также понравиться...