Українського ведучого в Ірані засудили до смертної кари

Українського ведучого в Ірані засудили до смертної кари

Автор "Великого кола" Артемій Сурін приголомшив історією, яка сталася з ним в Ірані.

Вже сьогодні, 28 липня, о 18:30 на телеканалі «1+1 Україна» відбудеться прем'єра тревел-проєкту «Велике коло» про українського бізнесмена і блогера Артемія Суріна, який здійснив навколосвітню подорож без авіаперельотів.

Герой подолає більше 100 тисяч кілометрів за канонами Британського Королівського географічного товариства: лише пішки, на машині або водним транспортом. Сьогодні автор і ведучий «Великого кола» завітав до студії «Сніданку з 1+1», щоб розповісти про пригоди під час подорожі.

Артемій Сурін відвідав усі континенти, провів у навколосвітній подорожі 280 днів. Одна з найекстремальніших історій трапилася в Ірані. Українця засудили до смертної кари за шпигунство. Артемій розповів, що все почалося під час знімань з дрона давніх руїн. Незважаючи на те, що у блогера був дозвіл на знімання, іранська поліція не захотіла його слухати.

«Того вечора я був затриманий, а наступного ранку мені призначають суд. Суд відбувається без перекладача, без адвоката, без нікого. Не слухаючи мене, ухвалили рішення, що громадянин України Сурін Артемій звинувачується у шпигунстві проти Ісламської Республіки, і постановляють заарештувати. Я знав, що в цій ситуації є лише да варіанти: 1 — довічне ув'язнення, 2 — смертна кара. За кілька годин я опинився у в'язниці, а наступного ранку вже перевели до в'язниці корпусу стражів Ісламської Республіки. Це ті самі злочинці, які збили український літак. Тоді мені здавалося, що це все — вже кінець», — розповів Артемій Сурін.

У телеподорожі Артемій побуває на всіх 6 континентах, перетне три океани, відвідає більше ніж 40 країн, і все це без жодного авіаперельоту.

Докладніше про пригоди українця під час навколосвітньої подорожі можна буде побачити в тревел-проєкті “Велике коло” щопʼятниці о 21:30 на телеканалі «1+1 Україна».

Нагадаємо, що весь цей час вдома на Артемія Суріна чекала дружина Марина. Блогер поділився зворушливими кадрами, як кохана з синьо-жовтими кульками і прапором України в Одесі зустрічала чоловіка з навколосвітньої подорожі.

Вам может также понравиться...