«Українське продовження, про яке він мріяв»: нардепка Ясько зізналася, що народила від Саакашвілі

У Міжнародний день захисту дітей 32-річна депутатка Єлизавета Ясько вразила новиною, що вона вперше стала мамою. Батьком її дитини є колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який зараз перебуває у в’язниці. Стать первістка і коли він народився, молода мама не розсекретила.

Про це Ясько поділилася зі своїми підписниками у Facebook. З її слів, вона ніколи не думала, що їй доведеться дати життя під час війни. Єлизавета зазначила, під час вагітності вона пережила страшні події, які мають бути висвітлені у трилерах.

«Моя дитина – це моя любов. Для батька наша дитина – це його українське коріння та українське продовження, про яке він мріяв і так хотів мати, пишаючись своїм паспортом громадянина України… Я мама. Я українська мама. Я мама української дитини. І ми, українські мами, зараз боронимо свободу для покоління вже наших дітей, які народилися від батьків по-справжньому вільних душею та серцем українців! Нехай наші діти будуть захищені!» – читаємо в публікації нардепки.

Дівчина наголосила, що зараз їй дуже непросто, оскільки вона виконує функції одразу двох батьків. Вона пишається українськими жінками, які не здаються та борються за свободу і незалежність нашої країни. Для експрезидента ця дитина – четверта.

Нагадаємо, про роман політиків стало відомо у листопаді 2020 року. На той час Саакашвілі був одружений із Сандрою Руфолс, яка заявила, що його зрада стала для неї потрясінням. У січні 2022 року з’ясувалося, що крім двох синів державний діяч має ще й позашлюбну доньку.

Трохи раніше OBOZREVATEL писав, що дружина колишнього британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона Керрі чекає на дитину. Це буде третій спільний спадкоємець пари. Загалом політик має семеро дітей.

Вам может также понравиться...