Суперзірка НБА сплатить похорон восьми дітей, які загинули внаслідок масової стрілянини в школі

Зірка НБА Лука Дончич пообіцяв сплатити похорон восьми дітей та охоронця, які загинули внаслідок масової стрілянини в школі в Сербії.

Зірка Далласа оплатить похорон та психологічну допомогу учням та співробітникам після стрілянини у школі у Белграді. Хоча він сам не уродженець країни, проте його батько із Сербії, а його бабуся, тітка, дядько та двоюрідний брат живуть у Белграді.

Очікується, що уродженець Словенії контролюватиме подальші пожертвування та участь інших гравців НБА, які мають балканське коріння.

«Я вбитий горем у зв’язку з трагічною стріляниною в школі в Сербії і загибеллю життів, у тому числі безневинних школярів. Мої думки з сім’ями і всім співтовариством, яке постраждав від цієї трагедії.

Через свій фонд я вивчаю як негайні, так і довгострокові способи підтримки учнів, викладачів та сімей, які постраждали внаслідок стрілянини у початковій школі», — йдеться у заяві Дончича.

Як повідомляє ESPN, частина цієї підтримки полягатиме у фінансуванні від самого Дончича, яке піде на оплату похорону восьми вбитих дітей та охоронця, а також на консультування інших, які були присутні під час цієї трагедії.

Вам может также понравиться...