Селена Гомес розповіла про своє ставлення до популярності

Селену Гомес часто критикують у Мережі через зовнішність. Нещодавно Інтернет-користувачі захейтіли її вихід на премії «Золотий глобус». Судячи з останніх коментарів, зірка навчилася спокійно реагувати на надто пильну увагу до її тіла:

«Мені все одно на мою вагу. І мені абсолютно однаково, що комусь моє тіло може не подобається», — якось заявляла вона.

У новому інтерв’ю Wondermind співачка розповіла про популярність та стосунки Ніколі Пельтц і Брукліну Бекхему.

«Коли люди проходять через те, через що ми проходимо, — коли на них звертають так багато уваги, — я завжди думаю про час, коли відчуваю тривогу, стрес чи запитую, що люди думають про мене. І це завжди зводить мене з розуму», — почала вона.

Нікола підтримала подругу, додавши, що велика увага з боку Інтернет-користувачів також дуже впливає на їхнє життя з Брукліном:

«У мене безперечно буває занепокоєння, і я думаю, що це те, з чим я справді борюся. Я просто не можу не читати коментарів», — заявила модель.

Потім Селена розповіла про те, як важливо оточувати себе «людьми, які є однодумцями, але ще більше люблять тебе таким, яким ти є, і я думаю, що саме це я ціную у нашій дружбі».

«Найкращі моменти – це коли тобі не потрібно нічого робити. Ти можеш просто бути з людьми, яких любиш, і це робить мене такою щасливою», — підтримала її Нікола.

 

Вам может также понравиться...