Проти соліста Rammstein Тілля Ліндеманна порушили кримінальну справу через зґвалтування – ЗМІ

Проти соліста Rammstein Тілля Ліндеманна порушили кримінальну справу через зґвалтування – ЗМІ

Останні тижні чимало жінок звинуватило музиканта в сексуальних домаганнях.

Навколо лідера німецького метал-гурту Rammstein Тілля Ліндеманна розгорівся справжній скандал. Дедалі більше жінок звинувачують музиканта у сексуальних домаганнях та, навіть, зґвалтуванні.

Як передає німецьке видання Berliner Zeitung з посиланням на власні джерела, проти Ліндеманна вже порушили кримінальну справу за статтею 177 КК ФРН (насильницькі дії сексуального характеру, примус до сексу, зґвалтування). Згідно з заявою прокуратури, є звинувачення у сексуальних злочинах та збуті наркотиків.

Тілль Ліндеманн / Фото: Getty Images

В основу кримінальної справи лягли свідчення з двох випадків. Перша заява надійшла до поліції Берліна, друга — до прокуратури німецької столиці. Жертви розповіли, що з боку Ліндеманна зазнали насильства, музикант жорстоко з ними поводився та мали місце статеві акти.

Акція протесту проти Тілля Ліндеманна перед концертом Rammstein у Мюнхені / Фото: Getty Images

Своєю чергою, Тілль Ліндеманн всі звинувачення заперечує. Його справою займаються адвокати Саймон Бергманн та Крістіан Шерц.

«Серйозні звинувачення на адресу нашого клієнта були висунуті різними жінками в соціальних мережах, особливо в Instagram, Twitter та YouTube», — йдеться у заяві. «Наприклад, неодноразово стверджувалося, що жінок на концертах Rammstein накачували льодяниками, що нокаутують, або алкоголем, щоб наш клієнт міг здійснювати з ними статеві акти. Усі без винятку ці твердження не відповідають дійсності», — з такою заявою від імені Ліндеманна виступив його захист.

Акція протесту проти Тілля Ліндеманна перед концертом Rammstein у Мюнхені / Фото: Getty Images Акція протесту проти Тілля Ліндемана перед концертом Rammstein у Мюнхені / Фото: Getty Images

Нагадаємо, останні декілька тижнів багато жінок звинуватили лідера Rammstein Тілля Ліндеманна у сексуальних домаганнях та зґвалтуванні. За їхніми словами, все відбувалося на афтепаті після концертів гурту. За словами дівчат, їх відбирали як на кастингу, у першу фан-зону під сценою. А займалася цим росіянка Альона Макєєва, яка багато років співпрацювала з Rammstein. Жінка називала себе в Instagram «кастинг-директором» гурту. Її задачею було відібрати гарних дівчат, які після виступу Rammstein потрапляли на афтепаті, де безпосередньо спілкувалися з Тіллем. Там артист нібито накачував потенційних жертв наркотиками і алкоголем і здійснював насильницькі дії. Після скандалу Макєєву звільнили.

 

Вам может также понравиться...