«Голос країни-13»: стали відомі імена всіх чотирьох тренерів вокального шоу

"Голос країни-13": стали відомі імена всіх чотирьох тренерів вокального шоу

Останнє тренерське крісло зайняла відома співачка.

Стали відомі імена всіх чотирьох тренерів нового 13 сезону вокального шоу «Голос країни«, який транслюватиметься на телеканалі «1+1 Україна».

Останнє тренерське крісло зайняла відома українська співачка. До артистів Юлії Саніної та Артема Пивоварова та продюсера Івана Клименка приєднається Надя Дорофєєва, яка раніше вже була тренеркою.

«Так! Я згодна стати тренером нового сезону «Голосу країни». Я шукаю талановитих, щирих і сміливих у свою команду”, — розповіла Дорофєєва.

Виконавиця говорить, що 13 сезон стане для неї особливим. Артистка зізнається, що в неї такі відчуття, немов вперше займає тренерське крісло.

«Я вважаю, що минулий рік оновив всіх, і для мене цей сезон – наче початок, все наче вперше. У мене немає сумнівів, що він буде найемоційнішим і найпотужнішим серед усіх сезонів, що були. І що це буде справжнє лікування та емоційна допомога для кожної української душі. Зараз відбувається становлення нової музичної ери України – я неймовірно захоплююсь нашими талантами, нашими голосами. Хочу почути та побачити у цьому сезоні глибоких сучасних виконавців, які сформують новий український шоубізнес», — зазначила артистка.

Тож тренерами 13 сезону «Голосу країни» стали: артистка Юлія Саніна, виконавець Артем Пивоваров, музичний продюсер, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко та співачка Надя Дорофєєва. Ведучі сезону незмінні, а саме Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Вам может также понравиться...