«Голос країни-13»: стала відома дата прем’єри вокального шоу

"Голос країни-13": стала відома дата прем'єри вокального шоу

Перший випуск проєкту вийде на телеекрани вже у вересні.

Стала відома дата прем'єри 13 європейського сезону вокального шоу «Голос країни«.

Перший випуск проєкту вийде на каналі «1+1 Україна» вже 3 вересня о 21:00. Телеканал презентував яскраву промо-кампанію, в якій взяли участь цьогорічні тренери проєкту: Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Іван Клименко, Надя Дорофєєва. Цікаво, що для знімань промо та першого етапу проєкту зіркові наставники обрали образи від українських дизайнерів.

У відеоролику тренери збираються на залізничному вокзалі біля брендованого потягу «Укрзалізниці» та вирушають на знімальний майданчик у Варшаву під офіційний саундтрек вокального шоу. В проморолику телеглядачі вперше зможуть почути потужний саундтрек проєкту, який отримав однойменну назву «Голос країни».

«Голос надій, сміливих мрій — вічно живий», — співають тренери.

Нагадаємо, під час знімань «сліпих прослуховувань» на сцену «Голосу країни-13» вийшло 60 різножанрових вокалістів, які під час кожного виступу дивували суддів та глядацьку залу потужними голосами. За новими правилами, команди тренерів цього року складатимуться із 10 співаків.

Де дивитись «Голос країни-13»:

  • Прямий ефір із 3 вересня о 21:00 на телеканалі «1+1 Україна» на «Київстар ТБ» та на інших ОТТ-платформах на території України. На території Польщі пряма трансляція буде доступна на «Київстар ТБ».
  • Повні випуски програми будуть доступні по закінченню епізоду на сайті каналу 1+1, «1+1 video», Київстар ТБ — на території України, а на YouTube-каналі проєкту «Голос країни» епізоди можна буде подивитися по всьому світові.

Вам может также понравиться...