Фільму «Володар перснів» – 22 роки: як змінилися виконавці головних ролей кінотрилогії

Фільму "Володар перснів" – 22 роки: як змінилися виконавці головних ролей кінотрилогії

Багатьом акторам роль у стрічці принесла шалений успіх.

Минуло 22 роки, як на екрани вийшов перший фільм кінотрилогії «Володар перснів«.

Стрічка мала шалений успіх. Кінокритики високо оцінили «Володаря перснів», а глядачі й досі не відмовляють собі в перегляді фільму.

Картина принесла шалену популярність акторам, які зіграли головні ролі. Редакція сайту ТСН.ua пропонує подивитися, як за 22 роки вони змінилися та що з ними сталося.

Елайджа Вуд (Фродо Торбин)

Американський актор Елайджа Вуд зіграв роль Фродо лише у 20 років.

Стрічка зробила його шалено популярним. Тож, після виходу першої частини «Володаря перснів» кар'єра Вуда пішла вгору. Він знявся у таких успішних картинах, як «Вічне сяйво чистого розуму», «Хулігани», «Американський тато», «Романтики», «Острів скарбів» та чимало інших.

За свої роботи в кіно Елайджа має чимало нагород, зокрема статуетки Сатурн, премію Гільдії кіноакторів США та інші.

Нині знаменитості 42 роки. Він активно знімається у кіно, а от особисте життя ретельно приховує. Відомо, що Елайджа перебуває у шлюбі з продюсеркою Марі Конгсвед. Разом подружжя виховує двох дітей.

Шон Астін (Сем Гемджі)

Американський актор зіграв найкращого друга Фродо – Сема – у 30 років. Врешті, ця роль стала найуспішнішою в його кінокар'єрі.

Після завершення «Володаря перснів» Шон знімався у багатьох фільмах. Щоправда, вони не приносили йому шаленого успіху. Актор мав ролі у таких стрічках, як «Елвін та бурундуки», «Дивні дива», «Бібліотекарі» та інших.

Нині Шону 52 роки. Від 1992 року він перебуває у шлюбі з Крістіною Гаррел, з якою виховує трьох доньок.

Вігго Мортенсен (Арагон)

Американський актор зіграв роль Арагона, яка принесла йому світову популярність, в 43 роки.

До «Володаря перснів» кар'єра Вігго стрімко росла вгору, а після виходу фільму його стали частіше запрошувати знятися в успішних проєктах. Щоправда, за ним закріпилася роль лиходія. Актор зіграв у таких фільмах, як «Зелена книга», «Капітан Фантастік», «Небезпечний метод», «Виправдана жорстокість» та багато інших.

Вігго був одружений, однак у шлюбі прожив лише 10 років. Має від колишньої дружини сина Генрі, якому нині 35 років. Самому Вігго 64 роки.

Ієн Маккеллен (Гендальф)

Британський актор Ієн Маккеллен зіграв роль Гендальфа у 62 роки.

У фільмографії знаменитості чимало робіт. Найбільш упізнаним актор є завдяки ролям у картинах «Люди Ікс», «Код да Вінчі», «Зоряний пил», «Доктор Хто», «Росомаха», «Гоббіт» та багато інших.

Ієн є відкритим геєм. Вперше про свою орієнтацію він розповів 1988 року. Камінгаут актор здійснив задля того, аби підтримати ЛГБТ-спільноту.

Нині знаменитості 84 роки, однак вік не заважає йому продовжувати зніматися далі у кіно.

Домінік Монаган (Меріадок Брендіцап)

Англійському актору роль у фільмі «Володар перснів», яку він зіграв у 25 років, принесла шалену популярність.

Домінік мав успішні роботи у таких картинах, як «Загублені», «Люди Ікс: Росомаха», «Судний день», «Гоббіт», «Зоряні війни» та інших.

Нині актору 46 років. Він продовжує активно зніматися у кіно. Тим часом про його особисте життя мало що відомо. Знаменитість був заручений, однак побудувати стосунки з нареченою йому так і не вдалося.

Шон Бін (Боромир)

Англійський актор Шон Бін зіграв свою одну з найвідоміших ролей у віці 42 роки.

Знаменитість весь час своєї акторської кар'єри активно знімався у кіно. Він грав у таких стрічках, як «Острів», «Сайлент Гілл», «Троя» та багато інших. Також Шон Бін зіграв роль у серіалі «Гра престолів», що зробило його шалено популярним.

Актор був п'ять разів одруженим. Щоправда, чотири його шлюби закінчилися розлученням. Від дружин у нього є три доньки, двоє з яких вже встигли зробити його дідусем. Самому Шону Біну нині 64 роки.

Орландо Блум (Леголас)

Британський актор зіграв роль у фільмі «Володар перснів» у 24 роки.

Після цього кар'єра молодого Блума почала активно розвиватися. Він зіграв у «Піратах Карибського моря», «Трої», «Гоббіту», «Відступнику» та багатьох інших фільмах.

Блум був двічі одруженим. Його першою дружиною стала модель Міранда Керр, яка народила йому сина. Друга дружина актора – співачка Кеті Перрі. Разом пара виховує доньку. Нині Орландо 46 років.

До речі, голлівудський актор активно підтримує українців, які захищають свою країну від російських окупантів. 2016 року знаменитість був у Краматорську, Маріуполі, Слов'янську, Харкові, Києві та інших містах України. На початку повномасштабної війни актор приїжджав до Молдови, де спілкувався з дітьми-біженцями. У березні 2023 року Орландо прибув до Києва.

Джон Ріс-Девіс (Гімлі)

Британський актор зіграв у фільмі «Володар перснів» у 57 років. Стрічка зробила його популярним на весь світ.

Щоправда, Джон після завершення картини не мав шалено успішних ролей. Він з'явився у таких фільмах, як «Анаконда», «Пророк», «Аквамен», «Індіана Джонс» та інших.

Нині актору 79 років. Він продовжує зніматися у кіно.

Лів Тайлер (Арвен)

Американській акторці роль у фільмі «Володар перснів», яку вона втілила на екранах у 24 роки, принесла світову популярність.

Лів мала чимало успішних робіт у кіно. Після «Володаря перснів» вона зіграла у таких картинах, як «Незнайомці», «Неймовірний Халк», «Здичавіла», «До зірок» та інших.

Нині акторці 45 років. Від першого шлюбу вона виховує сина. Також акторка має двох дітей від другого чоловіка.

Кейт Бланшет (Галадріель)

Австралійська акторка зіграла роль у фільмі «Володар перснів» у 32 роки. На знімальний майданчик знаменитість вже прийшла популярною артисткою.

Стрічка «Володар перснів» принесла їй визнання та чимало нагород. Кейт знялася у таких популярних картинах, як «Вавилон», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Жасмин», «Мисливці за скарбами», «Тор», «Алея жаху» та інших.

Нині Бланшет 54 роки. Акторка від 1997 року перебуває у шлюбі зі сценаристом Ендрю Аптоном. Разом пара виховує трьох спільних дітей, а також названу доньку.

Вам может также понравиться...