Експерти назвали три шкідливі звички, які призводять до великих рахунків у платіжках за комуналку

Через деякі наші шкідливі звички ми змушені платити більше за комунальні послуги, ніж потрібно.  Про найважливіші з них розповіли експерти Express.

  • Не сплатили за електроенергію — не отримаєте кредит: в YASNO розповіли про нововведення

Ви неправильно налаштовуєте термостат водонагрівача

На думку фахівців,  нагрівати у бойлері воду вище 50 градусів —  дуже погана ідея. Рекомендують  встановити таймер усередині душу. Він буде  нагадувати про обмеження використання гарячої води. Або, якщо маєте достатньо коштів, то можна встановити сонячні панелі на приватному будинку.

Ви залишаєте увімкненими прилади і світло

Експерти з питань енергетики  зауважують, що через це зростає різко споживання енергії. Як виходите з будинку, перевірте, чи у всіх кімнатах вимкнули світло та прилади. Звісно, якщо дозволяє бюджет сім’ї, то можна встановити систему «розумний дім», яка регулюватиме ці процеси. Її сенс полягає у дистанційному контролі освітлення в будинку через смартфон.

Ви часто відкриваєте холодильник

Зізнайтеся, що бували випадки, коли ви залишали хоча б на хвилину двері холодильника відчиненими, поки щось шукали, брали чи клали. Ці дії також призводять до значної втрати енергії. Вчені заявили, що у середньому люди витрачають близько 10 годин в рік, дивлячись на свій відкритий холодильник або морозилку. Цей період становить 7% від загального споживання енергії пристроєм.

Нагадаємо, ми ділилися, як зміняться тарифи на комунальні послуги з 1 червня.

Вам может также понравиться...