Дружина Тимура Мірошниченка відповіла, коли названий син житиме з ними: «Отримали судове рішення»

Дружина Тимура Мірошниченка відповіла, коли названий син житиме з ними: "Отримали судове рішення"

Наразі 2-річний хлопчик перебуває в дитбудинку.

Дружина ведучого ЖВЛ Тимура МірошниченкаІнна — відповіла, коли їхній названий 2-річний син нарешті житиме в їхній родині.

В Instagram-stories дружина шоумена поділилася, що це вирішувалося на судовому засіданні, яке відбулося сьогодні, 22 червня, в Житомирі. Сина Тимур та Інна зможуть забрати з дитбудинку додому через місяць. Зокрема, саме через 30 днів судове рішення набере чинності.

«Дуже емоційний день! Ми отримали судове рішення! Залишився останній крок – 30 днів для набуття рішення законної сили. Після цього він офіційно стане членом нашої сім'ї. Місяць! Зворотній відлік розпочато…» — поділилася Інна.

Нагадаємо, наразі 2-річний названий син ведучого та його дружини перебуває в дитбудинку, що розташований у Житомирі. Подружжя щодня їздить до їхнього сина та поступово знайомить із ним своїх підписників. Раніше ведучий показував фото з хлопчиком, на якому він, обійнявши, тримає його на руках.

Подружжя розпочало процес усиновлення дитини ще на початку цього року. Пара вже має двох спільний дітей – 5-річну доньку Мію та 3-річного сина Марка.

Вам может также понравиться...