Діти-актори з відомих фільмів тоді і зараз: як змінилися «Кучерявка С’ю», Кевін МакКалістер та інші

Діти-актори з відомих фільмів тоді і зараз: як змінилися "Кучерявка С'ю", Кевін МакКалістер та інші

Багато знаменитих акторів завершили кар’єру.

У 1990-х роках був справжній бум у кіноіндустрії, коли з’явилося на екранах чимало культових фільмів, які зробили дітей-акторів зірками.

Нині складно уявити новорічні свята без комедії «Сам удома» або «Кучерявка С’ю». Фільми зробили дітей-акторів шалено популярними, а глядачі назавжди запам’ятали їх у юному віці. Однак з роками вони неабияк змінилися. Чимало хто з артистів припинив акторську кар’єру або ледь не втратив її.

Редакція сайту ТСН.ua зібрала добірку про відомих дітей-акторів. Пропонуємо подивитися, як Кевін МакКалістер, «Кучерявка С’ю», Венздей та інші змінилися з роками.

Маколей Калкін («Сам удома»)

Відомий актор Маколей Калкін прославився ще у зовсім юному віці. Коли Калкіну було 10 років, вийшов на екрани фільм «Сам удома», який зробив його шалено популярним.

Маколей Калкін у фільмі «Сам удома» / Фото: скриншот з відео

Однак після виходу цієї картини кар’єра Маколея пішла на спад. А виною тому був його батько, якого цікавили зароблені сином гроші. Зокрема, він не перебирав картинами, тож часто маленький актор грав у провальних фільмах, вимагав високі гонорари та ставив режисерам умови. Врешті, Маколей у віці 13 років пішов з кіно. Мати актора розлучилася з батьком, а той, забравши всі гроші, пішов від них.

Маколей Калкін / Фото: Getty Images

Калкін на деякий час поставив кар’єру на паузу, утім поступово повертався у кіно. Щоправда, картини не мали шаленого успіху. Моральний стан актора тим часом погіршувався, він почав вживати наркотики та навіть був за це заарештований.

Маколей Калкін / Фото: Associated Press

Врешті, Маколей зав’язав зі згубними звичками. Актору дісталась роль в серіалі «Американська історія жахів», яка стала його своєрідною реабілітацією в кіно. Наразі артист продовжує активно зніматися.

42-річний актор перебуває у стосунках із акторкою Брендою Сонг. Разом вони виховують сина та доньку.

Маколей Калкін та Бренда Сонг / Фото: Getty Images

Деріл Сабара («Діти шпигунів»)

Американський актор став шалено популярним у дев’ять років, коли на екрани вийшов фільм «Діти шпигунів».

Деріл Сабара у фільмі «Діти шпигунів» / Фото: скриншот з відео

Врешті саме ця робота стала найуспішнішою в його акторській кар’єрі. Деріл мав безліч ролей у відомих серіалах та фільмах, але всі вони були епізодичними. Наразі актор майже не знімається у кіно, лише інколи з’являється на телебаченні.

Деріл Сабара / Фото: Associated Press

В особистому житті в Деріла все гаразд. Від 2018 року він живе у шлюбі зі співачкою Меган Трейнер, у пари за цей час народилося двоє дітей. Нині актору 30 років.

Деріл Сабара з дружиною / Фото: Associated Press

Елісон Портер («Кучерявка С’ю»)

Американська акторка прославилася в 10 років, коли на екрани вийшла стрічка «Кучерявка С’ю».

Вам может также понравиться...