«Чорний іншопланетянин», який відрізав вуха, ніс та пальці, шокував, яким був до модифікацій (фото)

"Чорний іншопланетянин", який відрізав вуха, ніс та пальці, шокував, яким був до модифікацій (фото)

Він хоче перетворитися на прибульця.

Француз Ентоні Лоффредо, який відрізав вуха, ніс та два пальці, щоб перетворити руку на кіготь і ще більше відповідати образу “чорного іншопланетянина”, показав, який насправді має вигляд.

У новому документальному фільмі на Channel 4 34-річний чоловік поділився архівним знімком, де постав до своїх екстремальних модифікацій.

До слова, він вже близько десяти років змінює своє тіло, але на фото постає без жодного татуювання, хизуючись м'язистими руками.

Дивлячись на свої фотографії «до», він сказав: «Я був дуже сексуальним хлопцем, але це не моє тіло, не моє справжнє тіло. Але я та сама людина! Те саме серце!».

Також Лоффредо розповів, що цілий рік з нетерпінням чекав, щоб отримати нове посвідчення особи. Зазвичай це займає лише місяць. Він поділився, що його екстремальний вигляд викликав запитання у поліції.

«Поліція запитувала, чи був я у розшуку, і чи я зробив усе це, щоб сховатися», — додав він.

Ентоні також розрізав собі язик, зробив отвір у підборідді, скелетоподібні імплантати та багато іншого, щоб бути схожим на прибульця. Втім, попри це він заявив, що зробив лише 46% від запланованого.

Раніше ж він натякнув, що його наступним кроком буде ампутація ноги.

Нагадаємо, чоловік інсценував свою смерть, а потім шокував друзів та родину, ефектно прилетівши на похорон. Він прибув гелікоптером.

Вам может также понравиться...