Автор серіалу «Чорне дзеркало» розповів, як скористався ChatGPT для написання одного епізоду

Творець серіалу «Чорне дзеркало» британський письменник-сатирик Чарлі Брукер розповів, що він використовував штучний інтелект ChatGPT для написання епізоду серіалу, але результат був «лайном».

  • Кларксон, Гаммонд і Мей продовжують ламати автомобілі у трейлері нового випуску «The Grand Tour»

Деталі

Сюжети науково-фантастичного антиутопічного серіалу-антології часто обертається навколо відносин людства з технологіями. Розмовляючи з Empire напередодні виходу шостого сезону серіалу, Брукер сказав, що він «бавився» над написанням епізоду з використанням  штучного інтелекту. Автор «Чорного дзеркала» зазначив:

Я трохи побавився з ChatGPT. Перше, що я зробив, це ввів «генерувати епізод Чорного дзеркала», і з’явилося щось, що, на перший погляд, здається правдоподібним, але на другий погляд — лайно. Тому що все, що він робить, це шукає всі короткі описи епізодів «Чорного дзеркала» і ніби змішує їх. Тоді, якщо ви копнете трохи глибше, ви скажете: «О, тут насправді немає жодної справжньої оригінальної думки».

Однак програмне забезпечення виявилося корисним, показуючи, чого слід уникати в наступних епізодах. Брукер додав:

Я знав, що написав багато епізодів, де хтось каже: «О, я весь час був у комп’ютері!» Тож я подумав: «Я просто збираюся викинути те, чим на мою думку є епізод «Чорного дзеркала». Немає сенсу створювати антологічне шоу, якщо ви не можете порушити власні правила. Просто така собі гарна склянка холодної води в обличчя.

Шостий сезон шоу складається з п’яти епізодів, які описані як «найбільш непередбачувані, некласифіковані та несподівані». Серед акторів шостого сезону: Сальма Гаєк, Бен Барнс, Майкл Сера, Роб Делейні, Аарон Пол, Джош Гартнетт та Кейт Мара. Новий сезон «Чорного дзеркала» вийде 15 червня на Netflix.

Раніше легендарний британський режисер Крістофер Нолан у новому інтерв’ю розповів, які місця у кінотеатрі він любить найбільше. Уже зовсім скоро у нього виходить фільм «Оппенгеймер», на перегляді якого можна буде випробувати на собі пораду режисера.

Вам может также понравиться...